Inzeráty

Hľadáte pozemok? Hľadáte byt alebo dom? Prezrite si našu ponuku. Ak práve ten Váš tam nie je, napíšte nám na email office@superreality.sk a my ho pre Vás objavíme? Predávate byt alebo inú nehnuteľnosť? Pošlite nám na seba kontakt a my Vám radi pomôžeme. S našimi službami a diskrétnosťou sú spokojní klienti už od augusta 2004!

Kategória: Prenájom bytov

1
Priestranný rodinný dom (6izieb) na tichej ulici kúsok od BA

Priestranný rodinný dom (6izieb) na tichej ulici kúsok od BA

Za 155-tisíc eur môžete získať nový domov s obytnou plochou takmer 200 m2, pripravený na nasťahovanie. Poschodový rodinný dom kolaudovaný 1989, kompletne zrekonštruovaný (naposledy 2016) s nízkymi nákladmi, veľkými izbami, pivnicou a garážou. Bývate v starej časti dediny na ulici, po ktorej vám nebudú behať stavebné autá, a to za cenu, za ktorú si dom s podobnou plochou nepostavíte. Dom má 6 izieb, z toho 4 na poschodí a obývačku a malú izbu na prízemí. 2 kúpeľne s WC, kuchyňa namieru z roku 2016, otočená na zelený dvor. V dome je garáž (ďalšie parkovanie pred a vedľa domu), pivnica. Na dvore je hospodárska budova (2 miestnosti, vhodné na skladovanie vecí – bicykle, pneu), dielnička, prestrešenie. V dome ostáva sauna, veľká drevená podesta (ideálna ako hracia plocha, kuchyňa na mieru, fitnesscentrum. Dom je voľný najskôr k 1.1.2018, resp. neskôr (staviam nový dom a predlžuje sa mi dostavba, preto si termín flexibilne dohodneme podľa postupu prác). Nábytok nie je v cene, ale vieme sa dohodnúť na jeho predaji. Cena 155-tisíc eur, pri vážnom záujme možnosť dohody. Žiadna provízia. Lokalita: Existujúca zástavba na 30-ročnej ulici (t.j. nebývate na stavbe, ale na dokončenej ulici bez stavebných mechanizmov). Dom je na konci dediny bližšie k Bratislave, autobusová zastávka 10 metrov od domu. Do Bratislavy je to 15km.
25/08/2017
Nová Dedinka
Bratislava
Prezretí: 53
Dám do dlhodobého prenájmu pekný, zariadený 2 izb. byt vo Vrakuni

Dám do dlhodobého prenájmu pekný, zariadený 2 izb. byt vo Vrakuni

Dám do dlhodobého prenájmu veľmi pekný 2 izb. byt vo Vrakuni na Píniovej ulici max. pre dve osoby. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, nachádza sa na 2 poschodí, má aj balkón. Izby sú veľké, priechodné. Byt pozostáva z veľkej vstupnej haly, v ktorej je vstavaný šatník, samostatné WC a kúpeľna s vaňou. Z haly je vstup do obývačky, ktorá je prepojená s kuchyňou. Z obývačky sa vchádza naľavo do spálne. Byt je plne zariadený, s práčkou, tv, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, sporákom, digestorom, mikrovlnkou. V spálni je manželská posteľ s dvoma nočnými stolíkmi. V obývačke malá skrinka na veci, stolík pod TV, skriňa, rohový rozkladací gauč, konferenčný stolík. V kuchyni je kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, jedálenský stôl so stoličkami. Byt je voľný, nasťahovanie možné ihneď. Tichá lokalita, bezproblémové parkovanie. Môžu byť fajčiari, dá sa fajčiť na balkóne. Mesačné nájomné 500 eur, kaucia je jednomesačná, môže byť vyplatená v dvoch mesiacoch. Prednosť majú nájomníci s dlhodobým prenájmom. Realitke platíte iba 250 eur. Byt má na starosti Ing. Haluška, 0905 311 663. Obhliadky možné po 17 h.
31/10/2016
Bratislava
Bratislavský kraj
Prezretí: 96
Dám do prenájmu rek. 1-izb. byt v širšom centre - Budyšínska ulica, 2. p.

Dám do prenájmu rek. 1-izb. byt v širšom centre - Budyšínska ulica, 2. p.

Dám do prenájmu 1-izbový byt 40 m2 na 2. poschodí v bytovom dome na Budyšínskej ulici (za ROHáčkom), hneď vedľa Vajnorskej. Byt je nezariadený a prešiel rekonštrukciou. Sú doplnené snímky z bytu. V byte je kuchynská linka, chladnička, digestor, nie je práčka, chýba televízor. Byt má vlastný plynový kotol na ohrev vody a vlastné kúrenie, ktorý je umiestnený v osobitnej komore s vlastným vstupom z pavlače. K dispozícii je sprchový kút. Susedia sú v pohode, aj do tohto bytu sa vstupuje z pavlače, ktorá je prístupná z centrálneho schodiska. Nájomné je pre jednu, alebo dve osoby 350,- eur/mesiac, k tomu je potrebné pripočítať ešte energie, ktoré si hradí nájomca priamo u dodávateľov. Čiže koľko si minie, toľko zaplatí. Voda sa vyúčtuje podľa polročnej spotreby, zálohové platby sú v cene. Okrem toho si treba pripraviť peniažky na depozit na poškodenia vo výške mesačného nájmu, ktorý je však možno rozdeliť do dvoch mesiacov, nie je ho nutné vyplatiť celý naraz. Sprostredkovateľovi sa uhrádza len 200,- eur. Preferujeme dlhodobý nájom, podmienka je nájom minimálne 6 mesiacov. V prípade potreby je možné po dohode do bytu doplniť aj zariadenie. Pod bytovým domom je reštaurácia s domácou stravou, prip. aj s denným menu. Byt má na starosti Ing. Haluška, 0905 311 663, obhliadky sú možné spravidla kedykoľvek. Na vyžiadanie viem poslať video z bytu.
31/10/2016
Bratislava
Bratislavský kraj
Prezretí: 107
Dám do prenájmu 1-izbový byt v širšom centre - Budyšínska ulica, 1. p.

Dám do prenájmu 1-izbový byt v širšom centre - Budyšínska ulica, 1. p.

Dám do prenájmu 1-izbový byt na 2. poschodí o rozlohe 36 m2 v bytovom dome na Budyšínskej ulici (za ROHáčkom). Byt je čiastočne zariadený. Doplnené sú fotografie z bytu. V byte je kuchynská linka, chladnička. Bytov má kúrenie zabezpečené vlastné kúrenie, vlastnou plynovou gamatkou, ohrev vody je zabezpečovaný elektrickým kotlom. Susedia sú v pohode, do bytu sa vstupuje z pavlače, ktorá je prístupná z centrálneho schodiska. Nájomné je pre jednu alebo dve osoby 320,- eur/mesiac, k tomu je potrebné pripočítať ešte energie, ktoré si hradí nájomca priamo u dodávateľov (cca 80 eur). Čiže koľko si minie, toľko zaplatí. V byte nie je telka a práčka. Zálohové platby na vodu sú v cene, raz ročne sa robí vyúčtovanie. Okrem toho si treba pripraviť peniažky na depozit na poškodenia vo výške mesačného nájmu, ktorý je však možno rozdeliť do dvoch mesiacov, nie je ho nutné vyplatiť celý naraz. Sprostredkovateľovi sa uhrádza len 200,- eur. Preferujeme dlhodobý nájom, podmienka je nájom minimálne 6 mesiacov. Ak to potrebujete na menej, ani nevolajte, nech zbytočne nestrácame čas. V prípade potreby je možné do bytu doplniť aj ďalšie zariadenie. Pod bytovým domom je reštaurácia s domácou stravou, prip. aj s denným menu. Byt má na starosti Ing. Haluška, 0905 311 663, obhliadky sú možné spravidla kedykoľvek. Na požiadanie je možné poslať video z bytu.
31/10/2016
Bratislava
Bratislavský kraj
Prezretí: 107
1